Slenkami kiemo vartai

Renkantis kiemo vartus, stumdomus, ar atveriamus kiemo vartus, dažnai kyla klausimų: koks vartų pravažiavimas, kaip išbetonuoti vartų pamatą, kokius stulpus pasirinkti, kokius elektros laidus atvesti vartų automatikai. ——————————————————————————————————————————– Nusprendus įsirengti stumdomus kiemo vartus – pirmiausia reikėtu pasimatuoti ar užtenka erdvės vartams nusistumti į šoną. Šioje vietoje būtina atsižvelgti į tai, jog stumdomi vartai susideda iš dviejų dalių, t.y.: pagrindinės vartų dalies, kuri lygi pravažiavimo pločiui ir vartų atsvaros, kuri yra apytiksliai lygi 30-40% vartų pravažiavimo pločiui. Kitaip tariant, jei vartų pravažiavimo plotis yra 4 metrai, tai bendras vartų ilgis su atsvara bus apie 5,5-6,0 m. Tiek laisvos vietos reikia, kad vartai galėtų netrukdomai nusistumti į šoną. Žiūrėti pav. ———————————————————————————————————————————

Pasiruošimas stulpų ir pamato betonavimui

Dažniausiai naudojami du  metaliniai keturkampiai stulpai 100×100, ne plonesni nei 3 mm storio sienele. Neretai naudojami  ir betoniniai stulpai, dengti klinkeriu ar kitomis dekoratyvinėmis medžiagomis, atsižvelgiant į bendrą aplinką ar tvoros dizainą.
    Stulpai betonuojami atstumu lygiu pasirinktam pravažiavimo plotui.
 Pamato ilgis apie 2 m, plotis apie 0,4 m, gylis ne mažiau nei 1,20 m
———————————————————————————————————————————

Elektros instaliacija

Stulpų ir vartų pamato betonavimo metu labai svarbu tinkamai išvedžioti elektros instaliaciją, kad vėliau nekiltų problemų ar neatsirastų papildomų darbų jungiant vartų automatiką.Svarbu žinoti, kad norint sumontuoti apsauginius daviklius, būtina vieną elektros kabelį pravesti per važiuojamąją dalį į kitoje pusėje esantį stulpą.

Kokius vartus gaminame

Vartų rėmas iš keturkampio metalinio vamzdžio 60x40x2 mm.

Vartų gembė 70x70x5 mm. šaltai valcuota.

Vartų rėmas  dažomas tik Anglijos  gamintojo „Hammerite“ ir Vokietijos kompanijos Caparol „Alpina“ antikoroziniais dažais.

Vartai gaminami su metaliniu, mediniu užpildu ar be jo, tik vartų rėmas. Vartuose gali būti naudojami natūralaus medžio ir metalo deriniai.

Vartų rėmas

Vartų rėmas

Su lentų užpildu

Su lentų užpildu

Tinklo segmento užpildas

Tinklo segmento užpildas

Ažūriniai su kalvystės elementais

Ažūriniai su kalvystės elementais

Su kalvystės elementais

Su kalvystės elementais

Praėjimo varteliai iš keturkampio vamzdžio 60x40x2 mm. su reguliuojamais vyriais, spyna ir rankenomis.       Galime į vartų kompoziciją įvirinti įvairiausių kalvystės elementų.————————————————————————————————————————————-Profesionali konsultacija stumdomų, atveriamų, garažo vartų įrengimo klausimais (nemokamai).

Mes neturime ofiso, todėl ko gero galime pasiūlyti mažesnes kainas
Mes pas klientą atvažiuojame patys, todėl sutaupome Jūsų brangų laiką ir pinigus, nes Jums tai nieko nekainuoja!

Dirbame Klaipėdoje ir Klaipėdos apskrityje…

Tel:. +37064648841

Email:. 
info@mindaugovartai.lt

www.mindaugovartai.lt

Mindaugo Vartai